Szkoła sukcesu

Kronika obozu II – dzień 2.

Opublikowano: 12 Lip 2013

11.07.2013 r. Obóz Naukowy Szkoły Sukcesu grupa N-53 (opiekun: Izabela Szczęsna-Hajdas)

Grupa N-53 zaczęła dzień od pysznego śniadania. Po sprawdzeniu czystości w pokojach wraz z opiekunem pojechaliśmy do Sopotu, gdzie podążyliśmy na spotkanie z naszym wykładowcą Panią Anią Sulżcką, z którą mieliśmy zajęcia z języka niemieckiego.

Następnie zwiedzaliśmy Grodzisko, gdzie mieliśmy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich z łuku (w związku z tym, że trafialiśmy tylko w tarczę i pomagał nam pan przewodnik, nikt nie został ranny). Również udaliśmy się na plażę w Sopocie. Odwiedziliśmy bar, w którym mogliśmy zamówić sobie sok w języku niemieckim – chyba nie jest tak źle z naszymi umiejętnościami językowymi, skoro wszyscy otrzymaliśmy zamówienie;) Odbyła się także rozgrywka w dwa ognie pomiędzy drużyną anglojęzyczną a niemieckojęzyczną – czyli nami, i to właśnie nam udało się  wygrać.

Spacerkiem (deptakiem wzdłuż plaży) udaliśmy się do ośrodka wypoczynkowego na zasłużoną kolację. A wieczorem? Nie, nie, nie wypoczynek! Zajęcia z psychologii biznesu. I cisza nocna, którą sami sobie narzuciliśmy;) od 22:00.

DSCN4723

DSCN4726

DSCN4729

DSCN4731

DSCN4732

DSCN4734

DSCN4735

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
.