Szkoła sukcesu

Kronika obozu II – dzień 8.

Opublikowano: 18 Lip 2013

W dniu dzisiejszym cztery grupy pojechały na Uniwersytet Gdański i uczestniczyły w zajęciach z przedsiębiorczości. Po ciekawej części teoretycznej zostaliśmy podzieleni na mniejsze grupy i rozwiązywaliśmy zadania związane z marketingiem inwestycyjnym. Otrzymaliśmy od pana dr Tomasza Dryla opracowane przez niego zadania i materiały związane z wykładem. W drugiej części spotkania obejrzeliśmy film o korporacji Google.  Z dzisiejszych zajęć wynieśliśmy wiele wiadomości na temat inwestycji i wiążącym się z nimi ryzykiem. Jednocześnie mieliśmy możliwość przygotowania oferty inwestycyjnej zwracając uwagę na czynniki atrakcyjności naszych regionów.

Po zajęciach nadszedł czas na przyjemny wypoczynek. Wygrzewając się na plaży w promieniach słońca przygotowywaliśmy się psychicznie i fizycznie do wygranej w popołudniowym turnieju piłki siatkowej. W turnieju wzięło udział osiem drużyn, które przyjęły nazwy krajów biorących udział          w Lidze Światowej. W finale znalazły się drużyny Polski i Hiszpanii, a tytuł zwycięzcy otrzymała drużyna   z grupy A-58, czyli Hiszpania. Uczestnicy obozu dzielnie dopingowali swoim drużynom.

DSCN4976

DSCN4978

DSCN4980

DSCN4984

DSCN4989

DSCN4993

DSCN4996

DSCN5001

DSCN5003

 

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
.