Szkoła sukcesu

Rekrutacja

Do projektu Szkoła Sukcesu zakwalifikowały się następujące szkoły:

Edycja I:

w województwie kujawsko-pomorskim:

SKN o profilu angielskim

  1. Zespół Szkół Leśnych, ul. Nowodworskiego 9-13, 89-500 Tuchola
  2. Społeczne Liceum Ogólnokształcące, ul. Sikorskiego 12, 87-850 Choceń
  3. Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Pocztowa 8a, 89-500 Tuchola
  4. Zespół Szkół nr 9, ul. Cicha 59, 85-650 Bydgoszcz
  5. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska, ul. Batorego 43/49, 87-100 Toruń
  6. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Szarych Szeregów 4a, 85-829 Bydgoszcz

SKN o profilu niemieckim

  1. Zespół Szkół nr 1, ul. Matejki 5, 87-300 Brodnica
  2. III LO, ul. Legionów 2, 86-300 Grudziądz
  3. I LO, ul. Sienkiewicza 27,86-300 Grudziądz
  4. ILO, ul. 3 Maja 11/13, 88-100 Inowrocław
  5. IV LO, ul. Warszawska 1/5, 87-100 Toruń

w województwie pomorskim:

SKN o profilu angielskim

  1. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, ul. Wzgórze Wolności 3, 83-300 Kartuzy
  2. III Liceum Ogólnokształcące, ul. Legionów 27, 81-405 Gdynia
  3. II Liceum Ogólnokształcące, ul. Świętopełka 1, 89-600 Chojnice
  4. Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Sobieskiego 6, 83-200 Starogard Gdański
  5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, ul. Sobieskiego 344, 84-200 Wejherowo
  6. Zespół Szkół nr 1, Książąt Pomorskich 16, 81-749 Sopot

SKN o profilu niemieckim

  1. Zespół Szkół Zawodowych, Barlewiczki 13, 82-400 Sztum
  2. Zespół Szkół Licealnych, ul. Szkolna 3, 89-650 Czersk
  3. Zespół Szkół Technicznych, ul. Koszalińska 2, 77-300 Człuchów
  4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Strzelecka 9, 84-200 Wejherowo
  5. Akademickie Liceum Ogólnokształcące, ul. Malczewskiego 51, 80-107 Gdańsk

w województwie wielkopolskim:

SKN o profilu angielskim

  1. Zespół Szkół Agrobiznesu, ul. Kościuszki 41, 64-610 Rogoźno
  2. Liceum Ogólnokształcące, ul. Krotoszyńska 121, 63-430 Odolanów
  3. Zespół Szkół Nr 2, ul. Krańcowa 7, 63-500 Ostrzeszów
  4. I Liceum Ogólnokształcące, ul. Poznańska 38, 63-300 Pleszew
  5. Prywatne Liceum Ogólnokształcące, ul. Chrobrego 33, 64-720 Lubasz
  6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Warszawska 29, 62-230 Witkowo

SKN o profilu niemieckim

  1. Liceum Ogólnokształcące, ul. Ks. Kegla 1a, 63-000 Środa Wielkopolska
  2. Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych, ul. Poznańska 36, 63-300 Pleszew
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Zamkowa 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski
  4. Zespół Szkół Spożywczych, ul. S. Polańskiego 3, 77-430 Krajenka
  5. I LO, ul. al. Kościuszki 3, 64-000 Kościan

w województwie zachodniopomorskim:

SKN o profilu angielskim

  1. Zespół Szkół Liceum Ogólnokształcące, ul. Niepodległości 24,  78-449 Borne Sulinowo
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Niepodległości 1, Goleniów
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Parkowa 1, 78-230 Karlino
  4. Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Wojska Polskiego 8, 72-200 Nowogard
  5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Połczyńska 7, 78-500 Drawsko Pomorskie
  6. Liceum Ogólnokształcące, ul. Buczka, Resko

SKN o profilu niemieckim

  1. Zespół Szkół nr 1, ul. Lipiańska 2, 74-200 Pyrzyce
  2. Zespół Szkół, ul. Moniuszki 12,  Barwice
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Słowiańska, 72-510 Wolin
  4. Katolickie Liceum Ogólnokształcące, al.Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin
  5. Zespół Szkół nr 1, ul. Andersa 30, Koszalin.

Edycja II:

w województwie kujawsko-pomorskim:

SKN o profilu angielskim:

1.  Zespół Szkół nr 4 w Bydgoszczy
2.  Liceum Ogólnokształcące w Ciechocinku
3.  Liceum Ogólnokształcące - Nieszawa
4.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy
5.  Zespół Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie
6. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Chełmnie
7.  Zespół Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim
8.  Zespół Szkół Licealnych w Koronowie
9.  Zespół Szkół Handlowych w Bydgoszczy
10.  I Liceum Ogólnokształcące w Szubinie
11.  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Bydgoszczy
12.  Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy
13.  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy
14.  Zespół Szkół nr 5 "Mistrzostwa Sportowego" w Bydgoszczy
15.  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy

SKN o profilu niemieckim:

1.  Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy
2.  I Liceum Ogólnokształcące  w Nakle
3.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  w Nakle
4.  Zespół Szkół Samochodowych w Toruniu
5.  II Liceum Ogólnokształcące  w Inowrocławiu
6.  Zespół Szkół Katolickich  w Bydgoszczy
7.  I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy
8.  Zespół Szkół nr 1 w Brodnicy

w województwie wielkopolskim:

SKN o profilu angielskim:

1.  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Śremie
2.  Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Poznaniu
3.  Liceum Ogólnokształcące w Międzychodzie
4.  I Liceum Ogólnokształcące w Pile
5.  Zespół Szkół Chemicznych w Poznaniu
6.  Liceum Ogólnokształcące w Koninie
7.  Zespół Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie
8.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie
9.  Liceum Ogólnokształcące w Słupcy
10.  I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu
11.  Liceum Ogólnokształcące TS w Pile
12.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie

SKN o profilu niemieckim:

1.  Liceum Ogólnokształcące w Wrześni
2.  Zespół Szkół Ekonomicznych  w Poznaniu
3.  Zespół Szkół Technicznych w Śremie
4.  III Liceum Ogólnokształcące w Lesznie
5.  IV Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim
6.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie
7.  Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu
8.  Zespół Szkół w Bolechowie
9.  Zespół Szkół Gimnazjum i Liceum w Trzemesznie
10. Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie

w województwie pomorskim:

SKN o profilu język angielskim:

1.  Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie
2.  II Liceum Ogólnokształcące w Sopocie
3.  Zespół Szkół Łączności  w Gdańsku
4.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach
5.  Zespół Szkół Morskich w Gdańsku
6.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie
7.  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gdańsku
8.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie
9.  Zespół Szkół w Sztumie
10.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem
11.  Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie
12.  Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Kościerzynie
13.  Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach

SKN o profilu niemieckim:

1.  Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo Usługowych w Gdańsku
2.  Zespół Szkół Kształcenia Ponadgimnazjalnego w Chojnicach
3.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku
4.  Zespół Szkół Agrobiznesu w Człuchowie
5.  X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
6.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brusach
7.  IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
8.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Chojnicach
9.  Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Pruszczu Gdańskim
10.  XIX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
11. Liceum Ogólnokształcące w Środzie Wielkopolskiej

w województwie zachodniopomorskim:

SKN o profilu angielskim:

1.  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Szczecinie
2.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnej
3.  Zespół Szkół nr 3 w Wałczu
4.  Zespół Szkół w Policach
5.  Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinie
6.  Zespół Szkół nr 2 w Szczecinie
7.  Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie
8.  III Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
9.  Zespół Szkół Łączności w Szczecinie
10.  Zespół Szkół nr 5 w Szczecinku
11.  Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
12.  Liceum Ogólnokształcące w Gryficach

SKN o profilu niemieckim:

1.  Zespół Szkół nr 5 w Szczecinie
2.  I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
3.  Zespół Szkół nr 3 w Koszalinie
4.  Zespół Szkół nr 2 w Koszalinie
5.  Zespół Szkół w Sławnie
6.  Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej w Gościnie
7.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Trzebiatowie
8.  Zespół Szkół Nr 6 w Szczecinku
9.  I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinku
10.  Zespół Szkół Agrotechnicznych w Sławnie
11.  Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

ZASADY REKRUTACJI

Termin rekrutacji

Rekrutacja trwała do 28.02.2011 do godz. 16.00.

Projekt adresowany jest do uczniów z czterech województw:

  • kujawsko-pomorskiego,
  • pomorskiego,
  • wielkopolskiego,
  • zachodnio-pomorskiego,
  • z klas I (trzyletnie licea ogólnokształcące i trzyletnie licea profilowane kształcące w profilach kształcenia ogólnozawodowego, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego),
  • z klas II (czteroletnie technika, których ukończenie umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu egzaminu, a także umożliwiające uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego technikum).

Kryteria wyboru szkoły uczestniczącej w projekcie:

  • podpisanie przez dyrekcję szkoły deklaracji uczestnictwa współpracy w ramach 3 letniego projektu;
  • preferowana lokalizacja szkoły w miejscowości poniżej 25 tys. mieszkańców;
  • posiadanie przez szkołę pracowni komputerowej z dostępem do Internetu;
  • preferowane będą szkoły posiadające zasoby informatyczne i multimedialne pozyskane dzięki wsparciu z EFS lub EFRR;
  • kolejność zgłoszeń (zachowując równość szans poprzez równocześnie prowadzoną akcję promocyjną we wszystkich 4 województwach);
  • wybór przez dyrektora profilu językowego i ilość wolnych miejsc w danej grupie językowej;
  • możliwość zebrania w danej szkole co najmniej 14 uczniów zainteresowanych uczestnictwem w trzyletnim cyklu zajęć.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
.